ZHWCOMM 50GAB LC-LC Simplex optisko adapteri, Augstas kvalitātes atloku savienotājs Bezmaksas Shippping

€8.74
Pieejams
Ātra piegāde
veikals:
  • Kanālu Skaits: Simplex
  • izcelsmes vieta: Ķīna
  • Atgriešanās Zaudējumu: >=50db
  • Modeļa Numurs: LC-LC Simplex Adapteri
  • Darbības Temperatūra: -40 ~+75 grādu
  • Zīmola Nosaukums: ZHWCOMM
  • Korpusa Materiāls: Plastmasa/Metāls
  • Ievietošanas zudumu: <=0.2 dB
  • Izturība: >1000 pārošanās reizes

ZHWCOMM 50GAB LC-LC Simplex optisko adapteri, Augstas kvalitātes atloku savienotājs Bezmaksas Shippping

Funkcijas Zemu ievietošanas zudumu un atpakaļ pārdomas zaudējumu Gredzenu gala virsmas pre-kupolveidīgs Precizitāti anti-rotācijas atslēgu un izturīgs pret koroziju, ķermeņa UL-rated plastmasas korpusa Telcordia stila zābaki Brīvi peldošas keramikas gredzenu Cirkonija piedurknēm vai Fosfora bronzas uzmavas D-veida viegli instalē panel mount RoHS compliant Lietojumprogrammas Optiskās Šķiedras Telekomunikāciju LAN (lokālais Tīkls) FTTH (Fiber Mājās) KABEĻTELEVĪZIJAS&CCTV Sistēma, ātrgaitas pārraides sistēmām, optisko Šķiedru sensoru Industtial, Mehāniskās un Militāro

Specifikācija Postenis SM(UPC) SM(APC) MM(GAB) Ievietošanas zudumu(dB) ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Repetitiveness(dB) ≤0.1 ≤0.1 ≤0.1 Aizvietojamību(dB) ≤ 0.2 Plug laiks(reizes) 500-1000 Darba Temperatūra(°C) -40~75 Mitrums 95% Piedurknēm Materiāls Cirkonija Cirkonija Fosfora Bronzas Bildes

Starptautiskā lai pircējs ir atbildīgs par jebkuru piemērojamo ievedmuitas nodokļiem un vietējie nodokļi.Lūdzu, pārbaudiet ar savu muitas pirms pirkuma veikšanas.Kuģniecības un Pārkraušanas es kuģu 3 (triju) darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas.Katru posteni, iepako rūpīgi, lai pārliecinātos, ka tas izpaužas jums lielisku stāvoklī.Kuģis visā pasaulē aizņem apmēram 16-28 darba dienas ar sekošanas numuru par brīvu.Mēs kuģis šo preci pa HONKONGĀ POST,Parasti tas aizņem apmēram 15-30 darba dienas Galamērķa ,mēs arī varam nosūtīt šo preci pa EMS, DGM,SIP,CPAP, lai wordwide.Protams ,mēs varam atbilst klientu pieprasījuma, kuģu kravu citos veidos,bet kravas būtu jāmaksā klientam .

Vēlreiz un Kompensāciju diapazonu, Ja jums nav saņemt sūtījumu, kas pārsniedz 35 dienas vai esat saņēmis nekvalitatīvu preci vai nepareizu preci, pls sazinieties ar mani caur pasta pakalpojumu, un es apsolu pēc tam, kad situācija ir apstiprināts, mums būs vēlreiz vai kompensācija jums.Ir klienti, atbildību jāmaksā par Atgriešanās kuģniecības maksa nekādos apstākļos.Un mēs nepieņemam atpakaļ piemērošanu, ja tas pārsniedz 14 dienas pēc tam, kad esat saņēmis sūtījumu.Un pls garantēt, ka ienākumi postenis būtu uz tās sākotnējā stāvoklī.Sazinieties ar Mani Mūsu uzņēmums ir profesionāls fabrika jo optisko iekārtu vairāk nekā septiņus gadus,mēs esam pārliecināti, ka mūsu produkti atbilst u.Es būšu šeit, lai atrisināt visas problēmas,tāpēc laipni aicināti sazināties ar mani jebkurā laikā.Un es apsolu, es atbildēsim jums 24 darba darba laikā.Mūsu mērķis ir, lai apmierinātu tevi kā klientu, un atgriezties, saglabāt savu izcilo reputāciju.

 

Saistītie Produkti

KELUSHI Jaunu FTTH lāzera redzes pildspalvu stila optisko šķiedru lāzera testeri LC/FC/SC/ST Adapteris šķiedras optica kabeļu 5/10/20/30MW KABEĻTELEVĪZIJAS
€13.90
3 Skaitītāji, Optiskais SC-SC Šķiedras Džemperis Zilā Savienotājs Tīkla Pvc Kabeļu Tīkla Līmeņa Īpašais Piedāvājums
€4.76
ESC920H SC APC Single-Mode, SC APC Optiskās Šķiedras ātrais savienotājs SC Optisko Šķiedru Ātri Savienotājs
€13.95
Šķiedras cleanerFiber beigām, sejas tīrīšana lodziņā šķiedras tīrīšanas līdzeklis bize tīrāku kasetes ,Optisko Instrumentu Tīrāku Ftth par SC ST/MK
€10.98
10 gabali SC APC Single Mode Fiber Optisko FTTH 0.9 mm Mini PLC Sadalītāja 1x16 SC APC Single Mode Fiber Optisko PLC Sadalītājs
€82.88
SC/ APC Optisko Šķiedru PLC Sadalītāja 1x64 PLC Sadalītāja Optisko Savienotāju Fiber Optisko PLC Sadalītāja moduļi Ar Kārbas tips
€49.05